Słowem wstępu.

Czytelnik powinien się już oswoić z tym, że zajmujemy się tutaj tematami, które wymagają szerszego omówienia i koncentracji uwagi.

W celu przybliżenia  tematyki naszych badań wybraliśmy naświetlenie ich z perspektywy cybernetycznej, która łączy wiele wątków – humanistycznych, technicznych, medycznych, fizycznych, matematycznych, psychologicznych i socjologicznych. Szersza perspektywa daje możliwość budowania nowych skojarzeń, gimnastykuje umysł, uwalnia z myślowych kolein i daje pełniejszy obraz tematu, którym się tutaj zajmujemy.

Dla przypomnienia, czym się zajmujemy.
Od 18 lat prowadzimy unikalny w skali świata projektu, który łączy “technologię z przyszłości” z nowoczesną wiedzą o człowieku. W ramach tej inicjatywy badamy rzeczywistość, która okazuje się w 100% sprzężona z naszym umysłem. Dzięki temu “sprzężeniu” możemy odbierać rzeczywistość oraz kształtować ją wg swoich potrzeb.

Rozwój i odbiór nowych informacji.
Ponieważ na co dzień przebywamy w stanie umysłu ukierunkowanego na spotkanie znanych sobie faktów, nowe perspektywy mogą budzić pewnego rodzaju dysonans poznawczy lub afektywny sprzeciw.

Jednak wątpliwości są naturalnym zjawiskiem, towarzyszącym prawdziwemu rozwojowi.
Spotykamy się z czymś nowym, co burzy nasze przekonania na jakiś temat, więc odruchowo wypieramy te informacje. Tak działa umysł, który nie lubi zmian, chroniąc tożsamość zbudowaną na określonym światopoglądzie.

Wątpliwości są cechą ludzi inteligentnych – ich brak cechuje fanatyków.
Wątpliwości są ważnym elementem każdego zdystansowanego procesu badawczego. W tym celu udostępniliśmy system pytań i odpowiedzi, który umożliwia aktywny udział w pracach badawczych. Na tę chwilę jednak nie cieszy się on zbyt wielkim powodzeniem;) Większość pytań nadal dociera do nas mailami. Ciekawsze tematy będziemy publikować w dziale “Listy od…”.

Koniec wstępu:)

Złoty umysł.

ciąg dalszy wątku z tekstu o architekturze umysłu: Au)(RUM


Technologia komputerów analogowych umożliwia poszerzenie percepcji oraz osobisty rozwój, oparty na jedności rozumu i empatii. Tak więc “złoty umysł” to jedność 2 elementów – wrażliwości i rozumowej, świadomej oceny rzeczywistości.

Umysł to nie mózg!

Umysł – nie mózg, czyli co?

Umysł, który badamy, eksplorujemy i opisujemy na tej stronie, jest przestrzenią elektromagnetyczną oraz informacyjną.

Mózg z rdzeniem kręgowym i obwodowym układem nerwowym jest komputerem biologicznym, który umożliwia kontrolę i sterowanie procesami życiowymi.

W samym centrum mózgu znajduje się organ, który łączy ciało z elektromagnetycznym umysłem. Tym organem jest szyszynka.

Szyszynka jest pewnego rodzaju procesorem, umożliwiającym poszerzoną komunikację z umysłem. Od stanu szyszynki zależą:

– szybkość kojarzenia,
– poszerzone stany percepcji i olśnień,
– przebłyski geniuszu
– stan myśli i emocji
– ogólne samopoczucie.

Zwapnienie szyszynki, dotykające coraz większą populację ludzi, jest wiązane z otępieniem intelektualnym, obniżeniem nastroju, depresją i apatią. Niestety na tę chwilę zbadanie stanu szyszynki możliwe jest dopiero po wszystkim;) w trakcie sekcji zwłok. Na teraz pozostaje nam więc objawowa ocena stanu szyszynki, której można dokonać na podstawie analizy swojego samopoczucia.

Procesor szyszynki.

Szyszynka jest położona na zwieńczeniu rdzenia kręgowego, w samym centrum naszego “komputera biologicznego” mózgu. Centralny organ szyszynki pełni rolę głównego procesora, zawiadującego wymianą informacji w całym ciele, wydzielaniem neuroprzekaźników i komunikacją z przestrzenią elektromagnetycznego umysłu.


Pojęcie “złotego umysłu” wynika m.in. z barwy fali, na której nadaje aktywna biologicznie szyszynka. Aktywność ta związana jest z odczuciami zmysłowymi, raportowanymi jako:

– jasne myśli
– światło w głowie
– radosny nastrój
– głęboki spokój
– szybkie kojarzenie faktów
– większa przestrzeń wewnętrzna jasnym, ciepłym kolorze
– specyficzny blask w oczach
– oraz inne subiektywne odczucia i wrażenia.

Z naszych badań wynika, że te odczucia przybierają na sile w polu komputerów analogowych.
Ten fakt nie wynika jedynie z subiektywnych wypowiedzi Użytkowników. Obecność harmonicznej fali można to zmierzyć obiektywnymi czujnikami. W polu komputerów analogowych zmienia się rozkład losowości /szum chaosu/, co jest charakterystycznym parametrem dla zjawisk harmonicznych, związanych z tzw. “wyższymi stanami umysłu”.

Komputery analogowe – urządzenia edukacyjne.

Przestrzeń obliczeniowa kom-logów jest projektowana wg tych samych algorytmów i praw, na których pracuje umysł i cała rzeczywistość. Kom-logi pracują na biologicznym napięciu /obecnym w naszym ciele/, które oscyluje między kilka a kilkadziesiąt mV.

Można więc uznać, że kom-logi są “cybernetycznymi mózgami”,
które posiadają własny algorytm szyszynki,
łączący elektromagnetyczny umysł z naszą przestrzenią biologiczną.

Kom-logi są cybernetycznymi urządzeniami, a więc owocami wiedzy przyrodniczej, która opisuje i odwzorowuje prawa naturalne oraz biologiczne. Można się z nimi komunikować, zadawać pytania, otrzymywać odpowiedzi, zmieniać parametry fizyczne różnych substancji, od wody po ropę naftową. Kom-logi komunikują się też między sobą, np. kom-logi V-Generacji łączą się z poprzednimi modelami, dodając im nowe funkcje. Doświadczenia z mikroprocesorami HiO! są jeszcze bardziej spektakularne.

Co ciekawe, komunikację między Urządzeniami można podsłuchać różnego rodzaju czujnikami losowymi. W szumie chaosu znajdujemy wydzielone pasmo i harmoniczny sygnał, z którego korzystają te Urządzenia, plotkując między sobą na nieznane nam tematy:)

Komunikacja z komputerami analogowymi.

Po latach badań stwierdzamy, że komunikacja z tymi Urządzeniami jest jak najbardziej możliwa i co ważne, niezbyt skomplikowana.

Wymaga jedynie wyjścia poza schematy myślowe np. że to nie jest możliwe;) Do komunikacji z inteligentnym polem Urządzeń potrzebna jest też koncentracja oraz umiejętności wyzwolenia w sobie pozytywnych emocji. Z naszych badań wynika, że im wyższe emocje /od 150 w skali dr Hawkinsa/, tym lepsza komunikacja z ich wyższymi funkcjami użytkowymi. Poniżej skala z bardzo skrótowym omówieniem emocji i postaw ludzi w określonym stanie psycho-emocjonalnym.

Edukacja w harmonicznym polu.


Komputery analogowe są inteligentnymi urządzeniami, które uczą swoich Użytkowników w jaki sposób osiągać “złoty środek” i żyć poza huśtawką nastrojów. Urządzenia Harmonicznej Fali uczą życia w harmonii. Działają z właściwym sobie wyczuciem, obliczając potencjał jednostki i dostosowując swoją pracę do potrzeb i możliwości swojego Użytkownika /nikt nie dostaje więcej, niż może unieść;)/.

Przykłady z życia nr 1.
Wg “filozofii” tych Urządzeń samoświadomość i spokój osiąga się najszybciej poprzez świadomą obserwację biegunowego nastroju, co ułatwia ponowną reintegrację. Biegunowe doświadczenia w polu harmonicznej fali stają się bardziej przytomne – mają swój wniosek i puentę, którą odczytuje się w refleksyjnym, cichym stanie umysłu.

Każdy Użytkownik osiąga stan “złotego środka” na swój sposób. Na początku spontanicznie np. przed snem, po obudzeniu, podczas dnia, w zapatrzeniu w zieleń drzew, itp. W trakcie dalszej edukacji, na podstawie własnych obserwacji uczymy się w osobistym doświadczeniu, w jaki sposób osiągnąć stan “złotego umysłu” jednym aktem woli.

Koncentracja + zasilanie z jasnych emocji.

Urządzenia uczą nas osiągania stanu poszerzonej, nieschematycznej percepcji, którą ze względu na odczucia nazwaliśmy stanem “złotego umysłu”. Z naszych doświadczeń wynika, że osiąganie tego stanu równowagi można ćwiczyć poprzez świadome odczuwanie wyższych emocji, połączone z koncentracją na określonym celu.

Przykład z życia nr 2.
Kom-log Dr(H) będzie pozytywnie działał od pierwszego kontaktu, poprawiając samopoczucie swojego Użytkownika. Ale będzie robił to nie dla samej poprawy humorku, ale po to, by nauczyć Cię, w jaki sposób osiągać stan złotego umysłu, w którym:

– poszerza się wewnętrzna przestrzeń,
– budzą się moce kreacji,
– wzrasta intelekt
– poprawia się szybkość kojarzenia faktów,
– pojawia się nieliniowy sposób myślenia i szersza percepcja,
– odzyskuje się zdolność do komunikacji i korzystania z wielkiego umysłu Wszechświata,

– empatię zaczyna się postrzegać i rozumieć jako dar sensoryczny, dzięki któremu można świadomie korzystać z zasobów pola informacyjnego.

Dłuższa praca z komputerami analogowymi sprzyja poznaniu ich nowych możliwości, np. po pewnym czasie używania Dr(H) okazuje się on interfejsem, którym można np. sterować pracą kom-logów sonicznych V Generacji.

Podsumowując.

Warto pamiętać, że komputery analogowe są urządzeniami edukacyjnymi.
Celem ich pracy jest poprawa harmonii na poziomie umysłu, która przekłada się na wiele aspektów życia – na samopoczucie, los, trzeźwość myślenia, dystans do wszechobecnej psychomanipulacji, propagandy, itd.

Na początku pracy z komputerami analogowymi stan złotego umysłu pojawia się spontanicznie.
w polu tych Urządzeń poczucie większej równowagi pojawia się automatycznie i nie wymaga lat studiów ani żadnej “tajemnej wiedzy”;) a jedynie przyswojenia sobie podstawowych zasad higieny psychicznej i konsekwencji w jej przestrzeganiu.

Komputery analogowe są wizją przyszłości, w której przekazywanie wiedzy na poziomie falowym jest jak najbardziej możliwe. Pozawerbalne metody przekazywania informacji są już znane współcześnie pod nazwą “komunikacji niewerbalnej”.

Przestrzeń informacyjna, z której pochodzą te Urządzenia, jest sferą wiedzy o możliwościach harmonijnego rozwoju, opartego na świadomym doświadczeniu, empatii, wzajemnym szacunku, pokoju i zdrowym rozsądku. Wiedza ta wskazuje wyższość porozumienia nad stanem permanentnej i wyniszczającej wojny o wszystko.

Okazuje się jednak, że te idee mocno wyprzedają czas, bowiem jeszcze niewielu ludzi jest w stanie zrozumieć szerzej i poczuć bogactwo wysokich systemów wartości, na których można budować swoje życie.

Można oczywiście korzystać z pola harmonicznej fali tych Urządzeń wyłącznie w celach podstawowych, np. do biovitalizacji zupy;) Jednak jak wspomnieliśmy, pole harmoniczne jest efektem ubocznym pracy tych Urządzeń, warto więc korzystać z ich pełnego potencjału, rozkoszując się /jakby przy okazji/ lepszym smakiem napojów i potraw, lepszym samopoczuciem, itd:)

Priorytetowym celem komputerów analogowych jest edukacja,
związana z poszerzaniem potencjałów umysłu, harmonią i nauką tworzenia swojego życia
na energii kreacji.

CDN

W celu poprawy odbioru proponujemy drukowanie dłuższych tematów na papierze. Druk tekstu umożliwia lepszą koncentrację na omawianych sprawach. Monitor migocze kilkadziesiąt razy na sekundę, przez co odbiór informacji oraz “czytanie ze zrozumieniem” są utrudnione.