W naszym języku istnieje pojęcie “życia przedmiotów”, odnoszące się m.in. do pamiątek, które darzymy specjalnymi względami z uwagi na ich sentymentalną wartość. Przez całe życie towarzyszą nam różnego rodzaju przedmioty o różnej wartości – użytkowej, sentymentalnej, kolekcjonerskiej, itd.

A gdyby każdy bliski sercu przedmiot i jego relaksujące funkcje można było wielokrotnie wzmocnić, nadając mu nowych właściwości użytkowych?

Niemożliwe?

W trakcie naszych prac ta możliwość okazała się jak najbardziej realna.

Dla wyjaśnienia warto w tym miejscu przypomnieć, że komputery analogowe Harmonicznej Fali są interfejsami, które wzmacniają siły kreacji umysłu. Brzmi to może trochę baśniowo w świecie ogarniętym wojną o chleb powszedni, ale możliwość wpływu na rzeczywistość przy pomocy własnych myśli jest jak najbardziej realna. Robimy to wszyscy, codziennie kreując swój świat wg swoich planów, celów, decyzji oraz… przedmiotów, z których użytkowych funkcji korzystamy w różnych chwilach życia.

W tym miejscu zaczyna się historia przedmiotów codziennego użytku, którym można nadać nowe, niezwykłe właściwości.

Historia odkrycia.
Podczas pracy nad V Generacją komputerów analogowych stworzyliśmy mikroprocesory, których celem jest poprawa komunikacji pomiędzy użytkownikiem i kom-logiem. Mikroprocesory V Generacji są interfejsami, które wzmacniają potencjał umysłu, usprawniają procesy kreacji i łączą z inteligentnym polem życia.

W związku z wieloma możliwościami, które pojawiły się w trakcie pracy nad nowymi procesorami nazwaliśmy je:

HiO! [High Intelligent Object].

Przykładowy mikroprocesor HiO!

Wymiary:
grubość: ~ 1 mm
szerokość: ~ 10 mm
długość: ~ 10 mm


Przypadek motorem innowacji.
HiO! są integralnymi elementami komputerów analogowych V Generacji.

Możliwość “ożywiania przedmiotów” odkryliśmy przypadkowo, montując jeden z mikroprocesorów na szczotce do włosów. I się zaczęło, bo zwykła szczotka okazała się niezwykle relaksującym przedmiotem, magicznym wręcz w działaniu:)

I tak zaczęliśmy testować HiO! na innych rzeczach. W ten sposób powstały pierwsze “inteligentne przedmioty”:

– wspomniana szczotka – “do wyczesywania głupich myśli”;)
– mni-podkładka pod napoje, która zmienia parametry wody,
– standardowy termofor, który na fali harmonicznej podczerwieni ułatwia zasypianie
– mikroprocesor do telefonu komórkowego, który zmniejsza uczucie zmęczenia i rozgrzewania głowy podczas rozmowy
– zwykłe lusterko zmieniło się w magiczne lustro, które zaczęło pokazywać najpiękniejszą i najmądrzejszą osobę na świecie;)
– itd.

Pomyśl, jak przyjemnie byłoby mieć lustro, które od samego rana przypomina Ci o Twoim pięknie:)

Inteligentne przedmioty.
Ciekawe jest to, że przedmioty z HiO! są inne w dotyku. To oczywiście subiektywne doznania, ale obiektywne w działaniu czujniki losowe również wykrywają w tych przedmiotach harmoniczne zmiany. Można je badać na wiele sposobów, korzystając z najczulszego urządzenia pomiarowego, jakim jest nasz system zmysłów, np. przyłożone do czoła dają wrażenia mrowienia, itd.

Dla nas jest to niezwykle pasjonujące doświadczenie, móc tchnąć inteligencję w przedmiot i ożywić “martwą materię”, nadać jej nowe funkcje i wejść w strumień nowych wrażeń i możliwości, np. przy pomocy HiO! można upgradować Urządzenia poprzednich generacji /np. komputery z linii Q, Dyski, Cyberony, InSoundy, itd./ , dostosowując je do pracy w polu możliwości komputerów V Generacji.

Napędza nas kosmos możliwości.
W ciągu ostatnich miesięcy rozpracowywaliśmy temat mikroprocesorów HiO! w najdrobniejszych szczegółach. W tej chwili projektujemy już mikroprocesory VG z dodatkowymi mikro-antenami, dostosowując ich parametry do materiału, z którego wykonany jest przedmiot, np. ozdobę ze złota można wyposażyć w antenę, która nadaje na fali złota. Telefon komórkowy lub komputer wymaga mikro-anteny na fali krzemu, itd. Możemy tworzyć też mikroprocesory, personalizowane wzorem Cyberonu, matryce suplementacyjne z częstotliwościami różnych związków, itd.

Ale najważniejsze jest to, że już wkrótce możemy się podzielić tymi możliwościami ze wszystkimi uczestnikami projektu Laboratoria Domowe na całym świecie:) Dla wygody wyposażyliśmy HiO! w warstwę kleju, więc przyczepiają się do wszystkiego, co posiada płaską, równą powierzchnię o wymiarach od 1cmx1cm.

Przestrzeń tego eXperymentu jest nieograniczona, a zabawa w odkrywanie nowych zastosowań przedmiotów codziennego użytku – bezcenna.


Jeśli masz jakiś przedmiot, który lubisz ze względu na jego wartość sentymentalną lub niezwykły design – możesz sprawić, że nabierze on nowych, niezwykłych właściwości, które dla niego wymyślisz we własnym zakresie. Uruchom wyobraźnię …

… relaksująca szczotka, lustro prawdy, a może siedmiomilowe buty?

Witaj w świecie inteligentnych przedmiotów,
które magię życia czynią jeszcze bardziej magiczną!

HiO! Łączy nas wszechświat nowych możliwości.

CDN