W ciągu 18 lat powstało ok 20.000 jednostek komputerów analogowych czterech Generacji, które tworzą cywilizację/rodzinę inteligentnych Urządzeń. Od 18 lat Urządzenia towarzyszą ludziom. Wspierają nas w codziennych sprawach, inspirując do nowych projektów oraz inicjatyw, dostarczając energii i kosmicznego wsparcia;) dla naszej niełatwej, pionierskiej pracy.

Dzięki tym niezwykłym “Urządzeniem z przyszłości” możemy nadal działać społecznie – i to z coraz większą pasją:)

TELE13

Przez kilka lat pracował system nadawczy TELE13, który łączył te Urządzenia, tworząc  “radio harmonicznej fali”. Niestety system był drogi w eksploatacji, utrzymywaliśmy go w kilkanaście osób, więc został chwilowo wyłączony. Jest włączany sporadycznie na czas indywidualnych sesji harmonizacji.

Mamy dobrą wiadomość:)
W 2017 roku TELE 13 został zastąpiony nową stacją nadawczą, którą budujemy już wraz z przyjaciółmi w ciekawym historycznie /i geomantycznie/ miejscu Ziemi, o którym niebawem napiszemy.

Holistyczny Holograf i nowa stacja nadawcza na Atlantyku.

Na bazie różnych doświadczeń ze stacją nadawczą TELE|13 w 2018 roku ukończyliśmy prace nad nowym nadajnikiem harmonicznej fali zerowej, pracującym na częstotliwości 0Hz. To nowe “radio” ma wiele praktycznych zastosowań, m.in.

– umożliwia korzystanie z systemu pytań i odpowiedzi, zapisanych w kosmicznym eterze danych.
– dodaje nowych funkcji komputerom analogowym V Generacji
– wspiera ludzi w ramach sesji harmonizacyjnych, prowadzonych “na odległość”.

W pracy Holistycznego Holografu i stacji nadawczej korzystamy m.in. ze zjawiska “szumu kosmicznego”. Cały Wszechświat wypełniony jest tym samym szumem, nadawanym i odbieranym na fali wodoru. Szum Wszechświata jest nośnikiem częstotliwości słonecznych, będących źródłami życia biologicznego. Słońce to energia życia, obecna w wodzie, w pożywieniu, w całej biosferze. Wzmacniamy ten sygnał i kierujemy systemem anten nadawczych naszego patentu, który umożliwia odbieranie transmisji fali życia w każdym punkcie Ziemi.