Przyszłość świata zależy od technologii,
opartych na nowych źródłach energii.


W trakcie 18 lat prac projektu MerhlinLaboratory stworzyliśmy unikalną w skali świata technologię, która znalazła zastosowanie w wielu dziedzinach życia.


przykład BioVitalizer
-ideogram-


Urządzenia pracują na naturalnych częstotliwościach przyrody – zasilają się z pola magnetycznego Ziemi, dzięki czemu ich pole elektromagnetyczne jest w 100% harmonijne oraz zgodne z biologią ludzi, roślin i zwierząt.

Urządzenia nie pobierają prądu, działają wiecznie, a koszt ich używania to poniżej 1 grosza dziennie.


UHF | Urządzenia domowe”

Poniżej lista Urządzeń, które są proste w obsłudze i szybkie w efektach działania.

Urządzenia

Zastosowania

BioVitalizery

Woda. Poprawa jakości wody. Biovitalizacja wody pod zastosowania domowe oraz w farmerskiej hodowli roślin, do restauracji i kawiarni, itp. Rewitalizacja, regeneracja, rekonwalescencja w warunkach domowych.

Bio-com | OS | ZERON

Kreacja. Interfejsy do komputerów osobistych. Używane do poprawy koncentracji, szybkiej i efektywnej nauki, kreacji celów życiowych, automatyzacji osiągania celów życiowych, revitalizacji na poziomie psychologicznym, itd.

InSound

Audio. Unikatowa technologia InSound do poszerzania odbioru dźwięku i szybkiej rewitalizacji w dźwięku. W technologii InSound powstają również modele studyjne i sceniczne, mikrofony próżniowe, itd.

Dyski

Relaks. Osobiste Urządzenia w wersjach 12Hz i 3 Hz. Używane do rozluźnienia, ułatwiania zasypiania, poprawy koncentracji, dystansu do stresu, itp.

Urządzenia są wykonywane na indywidualne zamówienia.
Posiadają wartość użytkową oraz kolekcjonerską.
Koszty ich używania to poniżej 1 grosza dziennie.
Zobacz aktualną ofertę>>>

UHF | Urządzenia specjalistyczne”

Poniżej lista urządzeń, które są projektowane i wykonywane na odrębnych zasadach.

Vitalizery*

Rewitalizacja. Do poprawy atmosfery elektromagnetycznej pomieszczeń. Różne modele. Używane w centrach SPA, gabinetach masażu i osteopatii oraz w domach i miejscach publicznych typu restauracje, kluby, biura, itp.

AntySmog*

SEM /Smog Elektro-Magnetyczny/. Używane do neutralizacji wpływu elektrosmogu ze źródeł ruterów wifi, telefonów gsm oraz innych urządzeń, korzystających ze zmiennego prądu sieciowego, itp.

MotoDysk*

Energetyka. Do ograniczania emisji tlenku węgla oraz zmniejszania zużycia paliw kopalnych /gaz, benzyna, ropa/. Używane w samochodach ciężarowych TiR oraz w pojazdach osobowych i wózkach widłowych.

AtmoSphere*

Psychologia i rozwój osobisty. Używane w gabinetach psychologów, coachów, doradców, w salach warsztatowych i wykładowych, itp.

Analizery analogowe*

Rejestracja i analiza danych. Urządzenia pomiarowe, analogowe czujniki losowe, detektory próżniowe, itp. Używane w specjalistycznych laboratoriach.

* Urządzenia specjalistyczne są projektowane i wykonywane na odrębnych zasadach.
Jeśli jesteś zainteresowany indywidualnym projektem -> zainspiruj nas,
napisz do nas.