UHF | Laboratoria Domowe – stwórz własny lab!

Nowa Era ~ Nowe Możliwości i Wyzwania !


UHF | Laboratoria Domowe to:
1. Innowacyjna Technologia
2. Interaktywna Wiedza
3. Nowe, inspirujące możliwości rozwoju

Zapraszamy do udziału w projekcie!


Słowem wstępu.
Jeszcze do niedawna “laboratorium” kojarzyło się nam z przeszklonymi pomieszczeniami, wypełnionymi specjalistycznym sprzętem za miliardy dolarów i hermetycznym środowiskiem naukowców w białych fartuchach.

Postęp techniczny umożliwia nam oraz korzystanie z zaawansowanej aparatury pomiarowej i laboratoryjnej w warunkach domowych.

Dzięki powstaniu globalnej infrastruktury teleinformatycznej otworzyły się przed nami nowe możliwości rozwoju. Na świecie powstają małe obywatelskie projekty, które pracują nad nowymi kierunkami rozwoju myśli ludzkiej. Inicjatywy te  finansują się ze środków obywatelskich. Działają poprzez witryny internetowe /np. amerykański KickStarter.com, polski Wspieram.to, itd./, gdzie prezentują swoje dokonania, zapraszając ludzi do współ-inwestowania.

UHF | Laboratoria Domowe są jednym z takich projektów, który od 2000 roku rozwija się na zasadzie obywatelskiego współ-inwestowania w badania i rozwój nowych technologii cybernetycznych oraz metod edukacyjnych.

Co robimy w ramach projektu UHF | Laboratoria domowe:
– używamy Urządzeń Harmonicznej Fali w codziennym życiu /biovitalizacja wody, relaks, praca z umysłem, itp./,
– dzielimy się swoimi doświadczeniami,
– wymieniamy się inspirującą wiedzą,
– tworzymy programy edukacyjne i warsztatowe,
– udoskonalamy kolejne wersje Urządzeń,
– udostępniamy praktyczną wiedzę innym ludziom.

W ramach prac projektu UHF | Laboratoria Domowe pracujemy nad kolejnymi Urządzeniami i kursami ich obsługi.

W przestrzeni projektu powstało wiele urządzeń i rozwiązań technicznych, których sponsorami i inwestorami są “zwykli ludzie” – niezwykli w swoich zainteresowaniach, dążeniach, talentach i chęci działania. W ten sposób każdy z nas ma swój udział w postępie cywilizacyjnym. Owoce 18 lat naszej pracy prezentujemy i udostępniamy na naszych stronach.

Dzięki przejrzystej idei współ-inwestowania pozostajemy niezależni od organizacji rządowych, politycznych i biznesowych. Pracujemy na przejrzystych zasadach finansowych, w jasnych celach, wytwarzając wartość intelektualną i użytkową, udostępnianą dla innych ludzi, pro publico bono.

1. Innowacyjna technologia | Z przyszłości dla teraźniejszości.

Żyjemy w erze cywilizacji informacyjnej. Świat się zmienia. Powstają nowe rozwiązania techniczne oraz wynalazki, adekwatne do potrzeb współczesnego Człowieka.

Urządzenia Harmonicznej Fali /UHF/ powstały w odpowiedzi na potrzeby ludzi, żyjących w infrastrukturze informacyjnej, w zurbanizowanym społeczeństwie XXI wieku.

UHF są cybernetycznymi wynalazkami, które w inteligentny oraz interaktywny sposób harmonizują najbliższe otoczenie swojego Użytkownika, m.in. eliminują negatywne skutki elektrosmogu, poprawiają jakość wody pitnej, polepszają koncentrację, itd.

UHF | Jedna technologia wiele zastosowań
W ciągu 22 lat ta unikalna w skali świata technologia znalazła swoje zastosowanie w różnych dziedzinach życia, m.in:

– poprawa jakości wody pitnej | biovitalizacja wody pod zastosowania domowe oraz w farmerskiej hodowli roślin, w restauracjach i kawiarniach
– psychologia | w relaksie, muzykoterapii, hipnoterapii, pobudzeniu kreatywności, coachingu
– edukacja | szybsze przyswajanie pamięciowe, lepsze kojarzenie, synchronizacja półkul mózgowych, twórcze myślenie, poszerzanie zdolności poznawczych, kursy szybkiego czytania, szybka i efektywna nauka języków, itd.
– rewitalizacja | detoksykacja, regeneracja, rekonwalescencja
– oraz wiele innych zastosowań, o których piszemy tutaj>>>

2. Interaktywna Wiedza | Prywatna Inicjatywa Obywatelska.

Od kilkunastu lat tworzymy społeczną przestrzeń wolontariatu.
Dzięki zaangażowaniu i społecznej pracy specjalistów wielu dziedzin, powstała baza nowoczesnej wiedzy. związanej z tematem życiowej harmonii, zrównoważonym rozwojem, nowoczesnymi metodami kształcenia, nauką nowych umiejętności i kreowaniem nowych zawodów, itd.

Formuła obywatelskiego centrum badań nad nowymi technologiami i metodami edukacji jest prosta i czytelna.
Projekt cały czas się rozwija. UHF | Laboratoria Domowe są społecznością ludzi o różnych zainteresowaniach i zawodach. Łączy nas pasja oraz wiedza z różnych dziedzin życia / dieta, ruch, sztuka, rozwój osobisty, szybka nauka, itp./.

Bogactwo w różnorodności
Tworzymy różnorodną i barwną całość, w której każdy z nas ma swój własny wkład w rozwój tego projektu i unikalny sposób widzenia świata, a każda z tych perspektyw jest bezcenna dla całości projektu.

Projekt MerhlinLaboratory współtworzą ludzie, którzy w swoich domach na co dzień używają Urządzeń Harmonicznej Fali. Z wynalazków UHF korzystają przedstawiciele różnych zawodów – prawnicy, lekarze, parlamentarzyści, naukowcy, pracownicy korporacji różnych szczebli, trenerzy, masażyści, osteopaci, itd.

Nowy wymiar edukacji
Na bazie 22 lat doświadczeń i wolontaryjnej pracy specjalistów różnych dziedzin powstała baza nowoczesnej, praktycznej i racjonalnej wiedzy o Człowieku, adekwatnej do potrzeb ludzi ery informacyjnej.

Każde z Urządzeń Harmonicznej Fali posiada osobną instrukcję oraz swój własny tematyczny kurs.

Lista interaktywnych zajęć, w wygodnej formie kursów on_line:

BioVitalizer ~ kurs Twoja Biovitalna Kuchnia | tematyka: jak zoptymalizować wagę ciała, jakie znaczenie ma równowaga kwasowo-zasadowa i jak zachować tę równowagę na co dzień, jak przygotować proste, odkwaszające potrawy, itd.

Cyberdyski ~ Kurs 9|STARS | tematyka: inteligencja emocjonalna, rola emocji w kreowaniu swojego świata, świadome korzystanie z emocji, dystans do emocji, kontrola emocji, itd.

Bio-com ~ kurs Programowania celów życiowych | tematyka: umysł jako komputer, programowanie celów życiowych, automatyczna kreacja celów, poczucie osobistej wartości, dystans do sukcesów i porażek, rola koncentracji i akceptacji w relacjach międzyludzkich, sferyczny mind-mapping, jak stworzyć skuteczną afirmację, itd.

InSound ~ kurs Relaksu i Medytacji w dźwięku | tematyka: wpływ fali akustycznej na nastrój, harmonia 432 Hz, dźwięk cyfrowy, analogowy, akt twórczy w poszerzonej percepcji, nowa muzyka relaksacyjna – moduły OutFlows 15′, 30′, 45′, Voyagers, itd.

TELE|13|* ~ sesje relaksacyjne FreeQuency z użyciem nowej stacji nadawczej TELE13 | więcej>>>

Mini-Kursy on_line ~ zapraszamy do korzystania z mini-kursów on_line z użyciem UHF w formie modułowych zajęć 30 minutowych i jednodniowych, które nazwaliśmy eXperymentami. Wszystkie kursy są prowadzone w wygodnej formie on_line, kameralnie i anonimowo.

Mini-kursy | tematyka: koncentracja, dystans do stresu, poprawa relacji międzyludzkich, rola oddechu, wartość osobista, itd. Po szczegóły zapraszamy do naszego newslettera stworzonego dla Użytkowników i Sympatyków projektu UHF | Laboratoria Domowe.

3. Inspirujące możliwości rozwoju | Interaktywnie, nowocześnie i efektywnie.

Każdy kurs ma interaktywną formę, czyli jest dopasowany do indywidualnych potrzeb oraz możliwości czasowych każdego użytkownika. Wszystkie kursy prowadzone są w innowacyjnej, interesującej formie gier, zagadek i inspirujących zadań.

Praktyczną wiedzę przekazujemy w przystępny, interaktywny, jasny i zrozumiały sposób.

Ale najważniejsze jest, że… masz na to czas!
Programy naszych zajęć wplatają się w codzienne życie, więc udział w tej przygodzie nie wymaga dużej ilości dodatkowego czasu.

Przygody kształcą.
Nowoczesna formuła interaktywnej edukacji zapewnia klimat przygody i zabawy, dzięki której rozwijamy się najszybciej. Interaktywne warsztaty on_ line prowadzone są w cyklach jednodniowych, tygodniowych, 2- tygodniowych, miesięcznych i 2-miesięcznych.

Aktualną ofertę kursów on_line znajdziesz tutaj>>>

Stwórz swoje Laboratorium Domowe!

Zamów dowolne Urządzenie Harmonicznej Fali z kursem on_line dla Użytkowników UHF.

KROK PIERWSZY – ODZYSKAJ SIŁY!

Na początek polecamy BioVitalizer z kursem zrównoważonej diety w pdf,
ponieważ BioVitalna woda oraz zastosowanie się do prostych wskazówek żywieniowych,
da ci więcej sił i poprawę samopoczucia w krótkim czasie.

Włącz się w projekt i korzystaj z pozytywnych efektów działania Urządzeń Harmonicznej Fali,
na dogodnych warunkach, w specjalnych cenach.


PROJEKT ZAKOŃCZONY w ROKU 2017. WSZYSTKIM UCZESTNIKOM DZIĘKUJEMY!


OD 2018 ROKU PRACE NAD KWANTOWYM WYMIAREM HARMONICZNEJ FALI
SĄ PROWADZONE POD ADRESAMI:

QUANTUM.MERHLIN.COM /PROJEKT BADAWCZY/
0Hz.PL /PROJEKT PUBLICZNY/


Zapraszamy do uczestnictwa w projekcie UHF | Laboratoria Domowe.

Nie czekaj – rozwijaj się i zdobywaj nowe umiejętności!

Pozdrawiamy, wszystkiego dobrego!
Projekt UHF | Laboratoria Domowe


Masz pytania? Zobacz FAQ lub napisz do nas:

  Imię *

  Adres email *

  Temat

  Treść wiadomości

  Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

  * pola wymagane