Chcesz pozytywnej zmiany swojego życia?
Próbowałeś już wszystkiego?
Afirmacje, medytacje, mantry, modlitwy i “zaklinanie rzeczywistości”
przynosi tylko chwilową poprawę?


Mamy na to sprawdzone rozwiązanie, które być może Cię zainteresuje. Wszystkie Twoje metody zadziałają w 100%  jeśli Twój układ nerwowy zacznie pracować na optymalnym poziomie.

Jaki wpływ ma woda na nasze samopoczucie, zdrowie i życie

Woda jest tak naturalnym, nieodłącznym elementem naszego życia, że traktujemy ją jak powietrze, jakby nie było tematu. “Zwykła woda”, o czy tutaj myśleć? Jednak rola wody w naszym życiu jest bardzo ważna, a od jej jakości zależy właściwie wszystko, ponieważ nasz organizm pracuje dzięki wymianie informacji, odbywającej się w środowisku wodnym.

H2O i układ nerwowy

Nasz układ nerwowy w 94% zbudowany jest z wody. Od jej jakości zależy szybkość przewodzenia sygnałów nerwowych, która przekłada się na zdolność do kojarzenia i koncentracji, poczucie wewnętrznego spokoju oraz zdrowy dystans.

Dlatego prawidłowe nawodnienie mózgu oraz tkanki nerwowej poprawia pracę mózgu, szyszynki i całego organizmu, optymalizuje wydzielanie “hormonów szczęścia”, niezbędnych do utrzymania stabilnego, dobrego nastroju.

BioVitalna Bio2O jest wodą, która wg naszych badań stymuluje układ nerwowy do optymalnej pracy, dzięki czemu poprawia się koncentracja, wzrasta ilość sił i polepsza się ogólny nastrój.

Większość problemów zdrowotnych i życiowych związana jest z nieprawidłowym działaniem /chronicznym odwodnieniem/ układu nerwowego.

Zarówno woda butelkowana, jak i z kranu, ma niski poziom energii życiowej, który wynosi ok. 3 000 – 4 000 jednostek w skali Bovisa. Przyjmowanie takiej wody oznacza dysfunkcje na poziomie neurologicznym, których echa odczuwamy w swoim samopoczuciu. Aktywna biologicznie i pełna życia woda ma minimalnie 6.500 j. Bovisa. Woda powyżej 8 000 j. Bovisa uruchamia wszystkie funkcje samoregulacyjne i rewitalizacyjne organizmu.

Dlatego BioVitalizery są komputerami analogowymi pierwszej potrzeby. Podnoszą parametry biologiczne wody do 9 000 – 10 000 jednostek Bovisa. BioVitalizery dodają energii wiązaniom wodorowym H~O~H. Już po miesiącu używania biovitalnej wody, układ nerwowy zaczyna pracować dużo sprawniej, poprawia się koncentracja, wzrasta ilość sił.

W ten sposób – > automatycznie < – za sprawą aktywnej biologicznie wody otwiera się przed nami możliwość uruchomienia wyższych funkcji umysłu, odpowiedzialnych za świadomą możliwość kreacji swojego życia.

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Z 18 lat naszych badań wynika, że bez zmiany wody na poziomie układu nerwowego, wiele pozytywnych zmian i nowych możliwości pozostaje zamkniętych. Umysł jest instrumentem kreacji, który potrzebuje sprawnego układu nerwowego, będącego interfejsem pomiędzy świadomością a rzeczywistością materialną. Jeśli układ nerwowy jest odwodniony lub nawadniany wodą dysharmoniczną, odżywianie na poziomie komórkowym jest zaburzone, komórki nerwowe są niedotlenione, co wpływa negatywnie na produkcję neuroprzekaźników i ogólne samopoczucie.

Objawy odwodnienia układu nerwowego:

– apatia /niski poziom neuroprzekaźników/
– obniżony nastrój /niedostateczna ilość “hormonów szczęścia” /głównie DMT, serotoniny i dopaminy/.
– problemy z koncentracją /dysfunkcje na poziomie wydzielania neuroprzekaźników/.

BioVitalna woda – złoty środek pozytywnej zmiany

Aby poprawić swoją koncentrację i odzyskać siły, zacznij od zmiany wody na jej biovitalną, pełną energii życia wersję. Nawodnij układ nerwowy i uruchom swój instrument kreacji! Zobacz ofertę VITAM! (AKCJA ZAKOŃCZONA), którą przygotowaliśmy dla Ciebie na start we wszechświat nowych możliwości.

Regeneruj siły i korzystaj z wiedzy o możliwościach świadomej kreacji życia z zastosowaniem komputerów analogowych V Generacji.

Zaufaj swojej inteligencji oraz doświadczeniom tysięcy ludzi,
którzy zmienili swoje życie, dzięki przywróceniu optymalnej pracy układu nerwowego,
“zwykłą wodą”, niezwykłą w efektach działania.

Uwierz w swoje możliwości – zmień wodę i odzyskaj stabilny, dobry nastrój!