Czy zauważyłaś/zauważyłeś, że tsunami negatywnych informacji
przelewa się przez świat każdego dnia?

Czy wiesz jaki wpływ na umysł oraz emocje i samopoczucie
ma zjawisko ciemnego szumu informacyjnego?

Czy umiesz dać przysłowiowy “krok w tył”,
by zdystansować się do tego wszystkiego,
zregenerować siły i poczuć radość życia?

O tym jest ta strona, o możliwości wyjścia z matni życia w “za i przeciw”, w cyklonie sporów i napięć, w którym zapominamy o naszym podstawowym prawie, o prawie do własnego szczęścia.


O tym jest historia, opowiadana przez ludzi, którzy poznali zasady działania umysłu, by udostępniać innym możliwość wyjścia z determinującego wpływu myśli i wzmocnić odporność na informacyjny szum.

Umysł, emocje i ciało są ze sobą połączone. Jedna myśl może wygenerować emocje, które mają bezpośredni wpływ na samopoczucie, a nawet zdrowie. Warto więc wiedzieć w czasach “rewolucji informacyjnej”, w jaki sposób dać “krok w tył” i odzyskać dystans oraz siły w cichym centrum “oka cyklonu”.

Dlaczego nie uczą o tym w szkołach?

Bo wiedza o umyśle zmieniłaby kierunek rozwoju naszej cywilizacji w dużo jaśniejszą stronę, w stronę prawdziwych potrzeb człowieka i możliwości ich zaspakajania w poszanowaniu dla świata przyrody oraz wolności innych ludzi.

Jesteśmy projektem Fundacji, której misją społeczną jest podnoszenie świadomości ludzi w zakresie tematu umysłu, którego używamy na co dzień, jednak bez dostatecznej wiedzy o mechanizmach jego działania. To równie niebezpieczna sytuacja, jak jazda samochodem bez wiedzy o zasadach jego prowadzenia.

Temat umysłu został zamknięty w pudełku tabu z lękową etykietką “psychomanipulacja”. Wiedza o umyśle jest zakazana, bo odsłania mechanizmy manipulacji jednostką i masami. Ale to właśnie wiedza o umyśle daje wolność od życia w labiryncie myśli, w którym łatwo zagubić się na wiele lat.

Dlatego prezentujemy tutaj technologie i metody, służące poznaniu umysłu i dystansowi do “świata myśli”, w którym dużo łatwiej o zdrowy rozsądek i szybką regeneracji sił w dystansie do hałasu świata.

Z badań wynika, że ponad 60% Europejczyków ma coraz większe “problemy psychoemocjonalne”, związane z brakiem dystansu do negatywnych informacji, którymi wypełnione są media.

Wiedza o umyśle musi stać się powszechną, ponieważ brak wiedzy o tym, czego używa się na co dzień, jest głównym źródłem cierpienia ludzi, żyjących w cywilizacji opartej na produktach umysłu.

Dlatego powstał projekt Laboratoria Domowe.
W przestrzeni tego edukacyjnego projektu znajdziesz różnego rodzaju zajęcia, które w nowoczesny sposób uczą dystansu do informacyjnego szumu oraz szybkiego oczyszczania umysłu i korzystania z potencjału emocji.

Wiedza, którą przekazujemy, nie jest skomplikowana, więc jeśli jesteś rodzicem, możesz ją przekazać swoim dzieciom, które szybko uczą się prostych podstaw higieny psychicznej, elementów pracy z wyobraźnią i dystansu do reklamowego oraz propagandowego przekazu.

Czujesz potrzebę dystansu do hałasu świata?
Zapraszamy. Zapisz się do naszego newslettera, którym przekażemy Ci dalsze informacje.

~