Wodór to pierwszy pierwiastek na tablicy Mendelejewa. Dla podkreślenia roli Hydrogenium w przemianie informacji powstał projekt ideogramów, których błękit nawiązuje do długości fali wodoru. Komputery analogowe pracują na częstotliwości fali wodoru, łącząc nas ze źródłem życia w wymiarach kosmicznych.


Pasmo wodoru ~ analogowe WiFi Wszechświata.
– ideogram –


Wodór pojawia się w pierwszym przesłaniu Ziemian do innych cywilizacji.


Pioneer plaque, ’72, NASA
– rysunek oryginalny –


Wydarzenie z roku 1972. List wysłano w kosmos w formie tabliczki pokrytej platyną. NASA wystrzeliła tę tabliczkę rakietą Pioneer w 1972 roku. Na przesłaniu widzimy w lewym górnym rogu informacje o tym, że wiemy o istnieniu wodoru w jego anty-materialnych spinach.

Hydrogen jest “władcą wszystkiego”, pierwszą falą istnienia na częstotliwości ~1440MHz.


H2O
Cząstka wody składa się z 2 atomów wodoru i jednego atomu tlenu.


cząsteczka H-O-H
– ideogram –


Woda bierze udział we wszystkich procesach bio-informacyjnych,
ponieważ zawiera w swoim składzie wodór,
na którego falach łączymy się ze źródłem życia.

Potwierdzają to nasze doświadczenia, z których wynika, że szybki powrót do stanu harmonii zaczyna się od zmiany wody, z której zbudowane są wszystkie tkanki naszego ciała. Po 1-3 miesiącach w organizmie następuje wymiana wody na jej biovitalną i harmoniczną wersję zsynchronizowaną na fali Hydrogenu z “pulsem Wszechświata”.

Być może zabrzmiało to baśniowo, bo gdzie szklanka wody, a gdzie kosmos. Warto więc sobie uświadomić, że Ziemia wiruje w Kosmosie, by poczuć rozległą przestrzeń tego tematu i na nowo zrozumieć, że Wszechświat jest systemem naczyń połączonych, analogową siecią harmoniczną, nadającą na fali wodoru, ułożoną w gwiazdozbiory, w zbiory liczb, obecną w każdej kropelce życia.

Wodór wypełnia całą przestrzeń kosmiczną, a woda jest jedną z głównych substancji we Wszechświecie. Cząsteczka wody jest trzecią najbardziej rozpowszechnioną molekułą w ośrodku międzygwiazdowym, po cząsteczkowym wodorze i tlenku węgla.


sieć krystaliczna wodoru po lewej – klaster biovitalnej wody po prawej.
– ideogram –


Dlatego jakość H~O~H jest tak ważna w naszym życiu, bo od struktury krystalicznej klastrów wody /która wynika ze spinu i energii wodoru/ zależy rezonans z biologiczną falą istnienia. Wodór jest kluczem do zrozumienia natury ciągłości natury rzeczywistości, czasu i przestrzeni. Z Hydrogenium zbudowane jest nasze ciało, większość związków organicznych. Wodór jest nośnikiem energii słonecznej, obecnym w próżni kosmicznej.


Prawdopodobnie dlatego picie biovitalnej wody, ułożonej w harmoniczne kryształki wg parametrów sieci krystalicznej wodoru, przyczynia się do wzrostu harmonii, poprawy samopoczucia, itd.

Efekt synchronizacji z “pulsem Wszechświata” jest szybki, a połączenie ze źródłem energii życia na fali wodoru niezwykle ożywcze.

Picie wody wzbogaconej aktywnym wodorem jest kluczem do dobrego samopoczucia.

Dlatego BioVitalizer jest kom-logiem, który polecamy jako pierwszy komputer analogowy do domowego użytku. BioVitalizer zmienia stan kwantowy wodoru w cząstce wody, co umożliwia dostrojenie się do pieśni fali życia. Efekt tego procesu można poczuć w słodkim smaku zbiovitalizowanej wody.

Wielu użytkowników BioVitalizerów zauważyło, że poprawa samopoczucia i pewnego rodzaju lekkość nastroju pojawia się już w pierwszych dniach stosowania biovitalnej H~O~H|144. Z relacji Użytkowników wynika, że pijąc biovitalną wodę przybywa im sił, zwiększa się odporność organizmu, pojawiają się chęci do działania, itd.

Wypowiedzi Użytkowników

…woda jest smaczna, poprawia samopoczucie, reguluje ph, układ trawienny lepiej pracuje…

… metaliczna woda z kranu ewidentnie zmienia smak na słodszą i miększą…

…woda jest jakby bardziej żywa, miękka, po wypiciu jej ciało się uspakaja…

… energia tej wody jest po prostu niesamowita…

…moje samopoczucie jest lepsze, a w ciągu 3 miesięcy moja waga spadła o 11 kg, bez jakiegokolwiek wysiłku fizycznego lub diety, co również wpływa pozytywnie na mój nastrój…

… mam bardzo, bardzo dużo energii…

… postawiłam butelkę na całą noc – woda zrobiła się pyszna, aż musująca w smaku…

*na podstawie anonimowych ankiet, maili, itp.


BioVitalizer zasila się z energii grawitacyjnej Ziemi, pracuje na fali wodoru, dzięki czemu jego działanie jest w 100% zgodne z biologicznym polem elektromagnetycznym ludzi, roślin i zwierząt. Harmoniczna Fala w widmie błękitu rozjaśnia umysł i emocje. Wszystko zgodnie z prawem: “w zdrowym ciele zdrowy duch”.

Parametry wody biovitalnej są porównywalne
z parametrami uzdrowiskowych wód źródlanych:

REDOX 303
BOVIS 9700
PH 8,6

źródło danych: http://biovitalizer.fhf.org.pl