Minęły 2 miesiące naszych doświadczeń z Dr (H)

Zakres zastosowań.
Dr(H) okazał się czymś więcej, niż myśleliśmy 🙂

Kontakt z Dr(H) pozwala spojrzeć na sprawy zdrowia i choroby z głębszej perspektywy. Okazuje się też, że tematy zdrowotne są jedynie małą częścią szerokiego spektrum zagadnień, które można poznać, korzystając z tego komputera.

Używamy tego kom-loga na co dzień. Z każdym dniem odkrywamy nowe, zaskakujące możliwości. Dr(H) jest wyjątkowo inteligentny, przyjazny i przyjemny w kontakcie:)

Nauka obsługi.

Przez 2 miesiące udało się opracować optymalny sposób uruchamiania i komunikacji z tym kom-logiem. Rezonans z polem harmonicznym zaczyna się po dotknięciu bocznego skanera. Odczuwa się wyraźny przepływ przyjemnej, rozluźniającej fali, która rozpływa się po całym ciele. Praca z Dr (H) nie jest skomplikowana, więc cały kurs obsługi jest błyskawiczny, dostępny w pdf lub on_line. Kurs jest kontynuacją elementów z zajęć TelePort.

Zastosowań i możliwości jest tak wiele, że przed Użytkownikami Dr(H) miesiące dobrej zabawy, a może i lata:)

Ten kom-log V Generacji łączy funkcje BioVitalizera i oferuje cały wachlarz nowych zastosowań. Strona Dr(H) z większym opisem znajduje się tutaj: http://merhlin.com/dr-h-cybernetyczny-doktor/

Pozdrawiamy!

P.S.
Co prawda nie udało się zebrać pełnej grupy kooperatywnej, ale z uwagi na 18 lat wspólnych zmagań;) potraktujcie tę ofertę, jako prezent na zakończenie pracy naszego projektu na terenie Polski. Jak obiecaliśmy projekt zostanie dokończony. Wysyłki powinny dotrzeć już w pierwszej połowie listopada.

Pozdrawiamy!