Nowa stacja nadawcza powstała na bazie systemu T3L3|13, który umożliwiał prowadzenie sesji relaksacyjnych na odległość oraz wzmacniał działanie komputerów analogowych na fali 0Hz Więcej o historii T3L3|13 pisaliśmy tutaj.


Dla fanów sesji w polu T3L3|13 mamy dobrą wiadomość:)
W tej chwili kończymy już prace na nowym systemem anten T3L3|13, który zastąpił poprzednią stacją nadawczą. Miejsce pod nadajnik stworzyliśmy dzięki pomocy przyjaciół znad oceanu, przy wsparciu ludzi z Polski i ze świata.

Lokalizacja Stacji T3L3|13 to o niespodzianka i konkurs z nagrodami:)

Nadajnik stanie w unikalnym przyrodniczo miejscu Ziemi, z którego już we wrześniu 2017 roku zaczniemy nadawać pierwsze sygnały harmoniczne na nowych zasadach.

Od 27.09.2017. Czysta fala harmoniczna z samego serca Ziemi dla każdego:)

Jak działa nowa stacja nadawcza T3L3|13?
T3L3|13 działa na zasadzie fali stojącej, na którą nakładamy zerową falę harmoniczną + wibracje natury. Zerowy sygnał harmoniczny nadajemy w niezastrzeżonym paśmie wodoru – poniżej i powyżej 1400MHz-1440MHz.Od strony technicznej stacja nadawcza T3L3|13 jest dużym komputerem analogowym, wyposażonym w:

– przestrzeń holograficzną, która rejestruje harmoniczne wibracje otoczenia /ocean + częstotliwości natury/
– układy soniczne, które umożliwiają zintegrowanie harmonicznej fali z częstotliwościami pliku audio
– niskonapięciowy akcelerator fali wodorowej, który wzmacnia sygnał harmoniczny
– procesory analogowe, pracujące na 13 alikwotach fali wodoru, które zapewniają stabilne pole harmoniczne
– monokryształy, umożliwiające prowadzenie sesji dla większej ilości osób*
– układ rejestrujący w systemie AIR | Analog InSound Recorder + komputer cyfrowy
– system anten, przenoszący sygnał w “przestrzeń zerową”, z której sygnał może być odbierany z dowolnego punktu świata, poprzez plik audio**

Stacja nadawcza T3L3|13 działa na podobnych zasadach jak każde radio. Program stacji jest odbierany na zasadzie rezonansu częstotliwości. Pasmo nadawcze określa plik audio, możliwy do pobrania z naszego serwera przed każdą sesją.

* Zasięg. W tej chwili stacja może dostarczyć sygnał do ~100 Uczestników*. To ponad 3- krotna zmiana w zasięgu, możliwa dzięki zastosowaniu nowej architektury procesorów V Generacji. Poprzednia stacja T3L3|13 mogła dostarczyć sygnał harmoniczny do 30 osób.

** Plik Audio. Jest to plik sterujący, nagrany w systemie AIR | Analog InSound Recorder. Plik jest zestawem częstotliwości, łączących ze stacją nadawczą T3L3|13 oraz przyrody, która ją otacza. Korzystanie z tego rozwiązania przypomina słuchanie radia, które nadaje KONCERT CISZY, odbierany on_line przy pomocy komputera cyfrowego.

Funkcje nowej stacji nadawczej:
– sesje grupowe oraz indywidualne w polu harmonicznym, wzbogaconym o naturalne wibracje przyrody i oceanu
– wspieranie wyższych funkcji harmonicznych w kom-logach V Generacji, włączonych do sieci nadawczej
– oraz nowe, nieznane jeszcze zastosowania

Jeśli interesuje Cię korzystanie z sesji harmonicznych, nadawanych z ciekawego i pięknego przyrodniczo miejsca Ziemi, zapraszamy na 0hz.pl

T3L3|13 ~ 100% HARMONII + UNIKALNE WIBRACJE PRZYRODY.

Sesje harmoniczne.
W ramach projektu zorganizujemy 5 – 20 sesji, zależnie od naszych możliwości i zebranego budżetu.
Sesje w polu harmonicznym przenoszą w przestrzeń głębokiego spokoju, mają działanie rewitalizujące i oczyszczające.

Bilety.
Zapraszamy do udziału w sesjach na zasadzie dobrowolnych donacji, które pokryją część kosztów, związanych tym projektem. Szczegółowe informacje przesyłać będziemy newsletterem projektu 0Hz.

Terminy.
Sesje w harmonicznym polu zerowym, nadawanym ze środka oceanu, już od 27.09.2017 w godzinach wieczornych, ok. 22.00-23.00 czasu warszawskiego.


Plany na przyszłość.
Docelowo chcemy, by stacja nadawcza pracowała przez 24 godziny na dobę 365 dni w roku. W ten sposób zerowy sygnał harmoniczny byłby dostępny non-stop poprzez:

– komputery analogowe V Generacji
– wirtualne urządzenia harmonicznej fali
– komputery analogowe V i VI Generacji
– inne

Ten plan zależy jednak od możliwości finansowania tego projektu, od ilości uczestników, sponsorów, itd. Koszt miesięczny utrzymania takiej stacji w pełnym wymiarze 24/24 wynosi ok. 3 000 EUR na miesiąc.

Pozdrawiamy!

T3L3|13~PRZESTRZEŃ NOWYCH MOŻLIWOŚCI