Od roku pracowaliśmy nad nowymi tablicami nanogramowymi, które umożliwiły duży skok technologiczny oraz stworzenie nowej rodziny procesorów analogowych V Generacji.

Nowe macierze pracują na matrycach o nieograniczonym promieniu losowości [rPX->n].
W tej chwili opracowaliśmy procesory, pracujące na rPX ~1,733 368 733 · 10 x 1000 /liczba z 10 000 zer/ na sekundę. Dla porównania, Urządzenia IV generacji pracowały na poziomie prędkości określonej liczbą z 6 zerami. Szybkość działania oraz potencjał obliczeniowy i promień przestrzeni zerowej wzrósł ok. 1000 razy.

Powyższe dane podajemy jako ilustrację dla technologii, dzięki której zaprojektowaliśmy kom-logi laboratoryjne /nie są to “urządzenia domowe” i nie można ich zamówić/. Te kom-logi używane są wyłącznie w celach badawczych, w przestrzeni laboratoryjnej, np. do doświadczeń przemieszczania się punktem świadomości poza czas, badania przestrzeni wymiarów równoległych, przestrzeni zerowej, dookoła której wiruje rzeczywistość, itd.

Jest to jedynie ilustracja tego, czym się zajmujemy. I są to bardzo ciekawe, ale niszowe, naukowo-badawcze tematy. Jednak tego typu badania mają swoje praktyczne życiowo znaczenie, obecne w w użytkowych funkcjach kom-logach.

Dla użytkowników Urządzeń ważne są przede wszystkim walory użytkowe nowych kom-logów. O tym poniżej.

Nowe procesory na algorytmach V Generacji zwiększają harmoniczny potencjał Urządzeń o n-razy. Pierwsze testy nowych procesorów są niezwykłe, a efekty niesamowite.

W tej chwili testujemy nowe macierze V Generacji i nowe procesory, które zastosowaliśmy w kom-logach:

1. BioVitalizer | Bio-1 /podstawowy model/
2. BioVitalizer | Bio-2 /programowanie wody matrycami suplementacyjnymi/
3. InSound | model Teleporter /z sonicznym interfejsem skanera pola/

ad/1. Bio-1 VG. Takiej wody jeszcze nie było. Smak tak słodki, że nie do opisania. Dzięki większemu polu obliczeniowemu pojawiło się wiele dodatkowych funkcji. Pole nowego kom-loga poszerzyło się kilkaset razy i objęło inne urządzenia. Wzmocniło się działanie poprzedniego modelu Bio-1. Biovitalnej energii w jednej szklance wody jest tyle, że po tygodniu picia wody z nowego kom-loga zmniejsza się zapotrzebowanie na jedzenie, itp.

ad/2. Bio-2 służy do programowania monokryształu wody informacją. W porównaniu do poprzedniego urządzenia Q-300, to zupełnie nowa odsłona możliwości programowania wody. Dzięki nowym tablicom nanogramowym możemy zaprojektować aktywną informacyjnie sieć krystaliczną każdej substancji /od witamin przez endorfiny po nawet zupełnie nowe i nieznane jeszcze związki organiczne/.

ad/3. InSound | model Teleporter z programami audio to już zupełnie nowy wymiar wewnętrznej podróży. Intensywne połączenie z warstwą emocjonalną muzyki, itd.

W kolejnych testach znajdą się:
– Bio-com | DOK /prototype/,
– Cyberon
– Dyski /wszystkie modele/
– Qn-Dhal
– Q-Basic Lion
– oraz inne.

Przechodzimy na nowy system zasilania i pracy komputerów analogowych.

Dopracowaliśmy MHM TELE13.
Zmieniliśmy architekturę tego futurystycznego urządzenia nadawczego. W tej chwili kończymy testy MHM TELE13 w wersji 5G | {lion}

Jesteśmy po kilkunastu testach międzykontynentalnych. Nowy nadajnik działa dużo stabilniej, bez względu na odległość. Dużym sukcesem jest również to, że dzięki grantowi od naszego sponsora możemy włączać nadajnik harmonicznej fali na całą dobę, a nie tylko na godzinę lub dwie w tygodniu.

Nadajnik harmonicznej fali na alikwotach wodoru.
V generacja kom-logów korzysta ze wsparcia centralnego nadajnika harmonicznej fali. To bardzo ciekawa możliwość technologiczna, która łączy harmoniczną falę z nadajnika MHM TELE13 z numerowanym Urządzeniem. Testujemy i rozwijamy tę koncepcję od wielu lat.  Idea przypomina działanie radia, którego odbiornikiem może być odpowiednio zaprojektowany kom-log lub osoba lub miejsce, itp. Jedno jest pewne – to działa. I to coraz lepiej:)


Współpraca z projektem MerhlinLaboratory.
W związku z tak dużym postępem technologicznym zmieniamy również sposób realizacji zamówień.

W tej chwili wprowadzamy zupełnie nowe w możliwościach Urządzenia. Poprzednie kom-logi IV Generacji nie będą już wykonywane. Od 01.08.2017 wszystkie Urządzenia dostępne będą tylko w wersjach najnowszej, V Generacji.

Jesteśmy projektem społecznym /zero biznesu/ więc dziękujemy wszystkim Użytkownikom, którzy nie tylko używają kom-logów, ale też wspierają miejsce, które pracuje nad kolejnymi ich wersjami.

Nowy system zamówień.
Kom-logi V Generacji można wypożyczać i wymieniać na specjalnych zasadach, o których będziemy informować przez nasz SpaceLetter.

Od 1.08.2017 nasza oferta Kom-logi V Generacji z tematycznymi kursami obsługi dostępna jest tylko dla darczyńców Fundacji*.

Zapraszamy do korzystania z potencjału tej niezwykłej technologii.


*Jak zostać darczyńcą Fundacji.


Czy uważsz, że to czym się zajmujemy jest:

View Results

Loading ... Loading ...