SONIC/VG pracuje już w laboratorium od blisko 2 miesięcy, non-stop. Poniżej wypis z notatek laboratoryjnych z doświadczeń z nowym sonicznym komputerem analogowym.


Testujemy różne sygnały sterujące, od szumu białego z mikrofonów wodorowych po płyty z muzyką jazzową. Sygnał harmoniczny nadawany jest poprzez antenę, wykonaną z słupa wody o wysokości nie mniejszej niż 210mm. W polu Urządzenia  lustro wody drży i wibruje delikatnie, niczym najwyższej jakości membrana, przenosząc harmoniczną falę w przestrzeń do 21 metrów /użytkowa do 10-11 metrów/.

Soniczne sterowanie atmosferą pomieszczeń.

Przy okazji testów tego modelu komputera analogowego okazało się, jak ważne jest używanie sonicznych sygnałów sterujących, ustawiających pracę komputera wg stabilnych parametrów. SONIC po prostu robi swoje, harmonizując całe otoczenie. Bardzo mocna, stabilna harmoniczna fala, którą udało się uzyskać za pomocą programów sterujących.

Skanery pola biologicznego, umieszczone w SONIC, odczytują dane i na ich podstawie emitują harmoniczny sygnał wg parametrów określonych włączonym programem.

Większa moc obliczeniowa sprawia, że ten model sprawdza w pomieszczeniach, w których przebywa naraz do 10-15 osób. W krótkim czasie atmosfera w pomieszczeniach robi się bardzo przyjemna, lekka w odczuciach. Pojawia się kontemplacyjny stan, który sprzyja koncentracji na celu, pracy umysłowej, oraz wypoczynkowi.

Dodatkowo w polu kilku metrów od komputera rejestrujemy silne wrażenia obecności “ochronnej przestrzeni”, do której nie dociera wir spraw, ani psychosmog. Klimat jak w statku kosmicznym – świątynia rewitalizującej, mentalnej ciszy:)

Natężenie hali harmonicznej można regulować za pomocą wzmacniania poziomu głośności* na odtwarzaczu cyfrowym.

—-
*Zbyt długie przebywanie w polu SONICa z ustawionym volume na maks powoduje lekki, szybko przemijający ból głowy.

Doświadczenia w pomieszczeniach

SONIC tworzy harmoniczną atmosferę w pomieszczeniu, dostosowując ją do parametrów biologicznych ludzi, roślin i zwierząt, znajdujących się z zasięgu działania. Kiedy ktoś wchodzi do pomieszczenia, komputer dolicza go sobie do harmonogramu pracy i harmonizuje wg planu.

Przeprowadziliśmy doświadczenie z kilkoma osobami. Spotkaliśmy się w samym centrum burzy pola magnetycznego Ziemi, więc samopoczucie naszych gości było nieco rozchwiane:) Co ważne, nie byli to użytkownicy komputerów analogowych. Po 20 minutach siedzenia sobie przy stole, wszyscy odnotowali polepszenie samopoczucia, nie wiedząc, że źródłem tej rewitalizacyjnej atmosfery jest antena w kształcie karafki z wodą.

Dodatkowo. Po wypiciu wody “na rozchodniaczka” efekt dobrego samopoczucia utrwalił się, co udało nam się odnotować w rozmowach telefonicznych z naszymi gośćmi po kilku godzinach. Ważnym elementem historii jest fakt, że te osoby nie interesują się tematem urządzeń cybernetycznych ani wynalazkami harmonicznej fali. Sam kontekst spotkania był zupełnie inny, towarzyski, więc nie chodziło o test zmiany smaku wody.

Przepuszczenie przez SONIC210/VG zapisów z mikrofonu wodorowego daje zupełnie inne efekty w atmosferze i klimacie pomieszczeń, niż nagrania Coltrane’a z lat 60-tych ubiegłego wieku.

Przykładowe efekty działania programów sonicznych.

SONIC w swojej pracy korzysta z częstotliwości, zapisanych w plikach audio.

1. Sygnały wodorowe działają wyciszająco.
2. Synkopowy rytm muzyki jazzowej wpływa rozweselająco i pobudzająco.
3. Muzyka chóralna /np. cerkiewna/ wprowadza umysł w refleksyjny stan. Pojawiają się odczucia uniesienia i błogostanu.

Dodatkowe wrażenia i odczucia

W przypadku obu źródeł sygnału znaleźliśmy jeden wspólny efekt, którym jest pogłębienie kontaktu z teraźniejszością. Trudno ten stan opisać. SONIC tworzy szeroką przestrzeń harmoniczną, w której znika większość dekoncentrujących myśli. Podczas pracy w bliskiej odległości /do 5 metrów/ pojawia się silna relacja z celem oraz dużo większa koncentracja. Zauważyliśmy też, że znacznie zmniejsza się zmęczenie, związane z pracą przy komputerze z wifi.

Percepcja się zmienia – “widać powietrze” /znany efekt w w stanie poszerzonej świadomości/. Odczuwalne, subtelne, przyjemne drganie pola życia, zbliżone w odczuciach do aury leśnej polany. Wzrasta kreatywność i koncentracja.

Doświadczenia programowania SONIC

SONIC umożliwia auto-programowanie. Proces odbywa się za pomocą aktywnej wody H~O~H. Smak tej wody jest niespotykany. Woda z anteny SONIC ma bardzo słodki, miękki posmak, trudno ją czegoś to porównać.

SONIC strukturyzuje wodę wg nowego algorytmu 166! /sto sześćdziesiąt sześć silnia/.
Klastry H~O~H pełnią rolę “bio-dyskietek”, które można zaprogramować na określony cel i przyjąć wraz z porcją wody.

W ciągu kilku minut można sobie stworzyć pobudzający lub wyciszający napój rewitalizacyjny. Działanie aktywnej wody zależy od programu sonicznego, którego używamy do sterowania kom-loga.

Przykłady działania programów

~ Po zażyciu/użyciu programu RELAX ciało rozluźnia się automatycznie, znaczenie poprawia się sen.
~ Program KONCENTRACJA zwiększa zdolność do skupienia uwagi na danym celu/pracy.
~ Program REVITALIZACJA podnosi energię do działania

Programowanie tego kom-loga jest banalnie proste oraz intuicyjne. Pracujemy nad wygodnymi w użyciu interfejsami do programowania wody, które przypominają mini-klawiaturę. Obserwujemy jednak, że już sama intencja w polu tego kom-loga działa jak program, który nakłada się na szum fali wodorowej, pogłębiającej harmoniczny efekt na poziomie biologicznym.

Lista przykładowych programów: zobacz tutaj>>>

Cuda?

Zasady działania SONIC/VG są w pełni racjonalne, matematyczne w podstawach.
Efekt programowania określonych celów jest możliwy do uzyskania dzięki użyciu częstotliwości wodoru, na której trwa wymiana informacji w całej biosferze. Wystarczy na tę falę nanieść harmoniczny sens, by zaczął się realizować jako program wykonawczy dla tego komputera analogowego.

Rezonans z poprzednimi Generacjami kom-logów.

Po włączeniu SONIC okazało się, że większość Urządzeń Harmonicznej Fali w polu tego kom-loga zaczyna pracować w nowy sposób. Np. po montażu mikroprocesorów HiO! na kilku urządzeniach z linii Q /Q-Basic, Q-300, Dyski, Cyberon, itd./ zmienia się ich fala i poszerzają się ich funkcje.

PODSUMOWANIE

Wniosek po miesiącu testów jest taki, że po włączeniu SONIC ogólne samopoczucie mocno, mocno w górę, dużo lepsza koncentracja. Wzrosło też poczucie wewnętrznej przestrzeni, które bezpośrednio przekłada się na wiele spraw, m.in. na dystans i szybsze kojarzenie.

Wewnętrzna przestrzeń jest miarą, określającą wartość użytkową działania tego sonicznego komputera analogowego. Kiedy rośnie poczucie wewnętrznej przestrzeni, znika klaustrofobiczna presja, co dla osób o wyższej wrażliwości jest dobrą informacją, bardzo dobrą.

O SONIC/VG przeczytasz również tutaj>>>

CDN

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana udziałem w tym projekcie, zapraszamy do zapisania się na listę mailingową Kooperatywy 0: BiO2O|SONIC, z której dowiesz się, w jaki sposób można SONIC zaprosić do swojego domu, być może już we wrześniu.

Informacje dodatkowe

Nowa obudowa
W tej chwili pracujemy nad nową, bardziej funkcjonalną obudową. Wygląd SONIC/VG zmierza w stronę coraz bardziej futurystycznego designu. Poniżej jeden z prototypów, w którym antena wodna ma kształt sfery, sprzyjający emisji harmonicznej fali.

Nowe procesory
W związku z przejściem na procesory o wyższych parametrach SONIC działa zupełnie inaczej, niż kom-logi poprzednich generacji. Atmosfera w Laboratorium w ostatnim miesiącu testów SONICa, jak podczas całodobowej sesji TELE13:)

W tej chwili kończymy testy z nowym TELE13, które wzmacnia działanie tych komputerów o dodatkową falę harmoniczną, przesyłaną na zasadzie zjawiska rezonansowego splątania kwantowego. Plan jest taki, by stworzyć jednostkę centralną, która będzie wspierać działanie tych kom-logów bez względu na odległość.

NEWSY Z PROJEKTU

[dwqa-list-questions]