Laboratoria Domowe to przestrzeń wymiany doświadczeń
pomiędzy Użytkownikami komputerów analogowych.


Proste zasady
Innowacyjna Technologia
Nowe, inspirujące możliwości rozwoju.

Rozwijaj się.
Zapraszamy do udziału w projekcie!


Słowem wstępu.
Jeszcze do niedawna “laboratorium” kojarzyło się nam z przeszklonymi pomieszczeniami, wypełnionymi specjalistycznym sprzętem za miliardy dolarów i hermetycznym środowiskiem naukowców w białych fartuchach.

Postęp techniczny umożliwia nam rozwój innowacyjności oraz korzystanie z zaawansowanych technologicznie urządzeń w warunkach domowych.

Dzięki globalnej infrastrukturze teleinformatycznej otworzyły się nowe możliwości w zakresie wymiany myśli i doświadczeń. Na całym świecie działają m a ł e projekty, które pracują nad w i e l k i m i rozwiązaniami.

Finansujemy się z niezależnych środków obywatelskich. Działamy poprzez strony internetowe, na których prezentujemy swoje dokonania, zapraszając ludzi do korzystania z nowych technologii i nowoczesnych metod edukacyjnych. W ten sposób każdy z nas ma bezpośredni wkład w cywilizacyjny rozwój, którego owoce możemy testować w swoich domach.

Pracujemy na przejrzystych zasadach finansowych, w jasnych celach, wytwarzając wartość intelektualną i użytkową, udostępnianą pro publico bono, w imię powszechnego dobra.

Innowacyjna technologia.

Żyjemy w erze cywilizacji informacyjnej. Powstają nowe rozwiązania techniczne oraz wynalazki, adekwatne do naszych aktualnych potrzeb.

Komputery analogowe /kom-logi/ są Urządzeniami Harmonicznej Fali IV Generacji, które ze względu na podobieństwo w zakresie swojej multi-funkcjonalności przypominają komputery cyfrowe. O historii kom-logów i ich zastosowaniach piszemy w tym dziale>>>.

Proste zasady.

Laboratoria Domowe jest międzynarodowym projektem, który udostępnia urządzenia cybernetyczne oraz komputery analogowe z kursami ich obsługi, poszerzonymi o różnorodne zajęcia tematyczne.

Działamy w prosty sposób:

– używamy komputerów analogowych w codziennym życiu /biovitalizacja wody, relaks, praca z umysłem, itp./,
– dzielimy się swoimi doświadczeniami on_line /aktualnie poprzez nasz SpaceLetter/,
– udoskonalamy kolejne wersje kom-logów,
– udostępniamy praktyczną, nowoczesną wiedzę wszystkim uczestnikom projektu.

Jak dołączyć do projektu Laboratoria Domowe, zobacz tutaj>>>.

Nasze sukcesy.

Od 18 lat rozwijamy się niezależnie, na zasadzie obywatelskiego współ-inwestowania. Pracujemy nad nowymi rozwiązaniami technicznymi i metodologicznymi, korzystając na co dzień z dokonań naszej wspólnej inicjatywy.

W przestrzeni tego społecznego projektu powstało wiele rozwiązań technicznych, których sponsorami i inwestorami są “zwykli ludzie” – n i e z w y k l i w swoich zainteresowaniach, dążeniach, talentach i chęci działania.

Bogactwo w różnorodności.

Z komputerów analogowych na co dzień korzystają przedstawiciele różnych zawodów – prawnicy, lekarze, doradcy, księgowi, naukowcy, pracownicy korporacji różnych szczebli, trenerzy, masażyści, rolnicy, stolarze, społecznicy i biznesmeni. Tworzymy różnorodną i barwną całość, w której każdy z nas ma swój unikalny sposób widzenia świata – bezcenny dla całości projektu w jego badawczych wątkach.

Łączy nas pasja odkrywania nowych możliwości, związanych z ewolucją naszej świadomości.

Nowe możliwości rozwoju | inspirujące i praktyczne w zastosowaniach.

Dzięki zaangażowaniu i społecznej pracy Użytkowników, stworzyliśmy bazę nowoczesnej wiedzy, związanej z tematami życiowej harmonii, zrównoważonym rozwojem, nowoczesnymi metodami kształcenia, zdobywaniem nowych umiejętności, itd.

Kom-logi umożliwiają rozwijanie swoich zainteresowań, potencjałów i talentów.

Aktualną ofertę zajęć on_line z użyciem komputerów analogowych rozsyłamy biuletynem, zobacz nasz “SpaceLetter”.

Zapraszamy Cię do udziału w projekcie.

Korzystaj z pozytywnych efektów działania komputerów analogowych, które otrzymasz:

– na dogodnych warunkach,
– w specjalnych cenach,
– wraz z ciekawymi kursami tematycznymi on_line w j. polskim.

Włącz się w społeczną inicjatywę, dzięki której odkryjesz nowe możliwości dla swojego rozwoju!

Na początek polecamy najnowszy model komputera analogowego Bio2O,
dzięki któremu przybędzie Ci sił do życia i działania:)

Pozdrawiamy, wszystkiego dobrego!

Projekt Laboratoria Domowe


Jak dołączyć do projektu Laboratoria Domowe, zobacz tutaj>>>

Laboratoria Domowe
~ małe jest źródłem wielkiego.

Masz pytania? Zobacz FAQ.