Interesuje Cię szybka poprawa samopoczucia?
Polecamy biovitalną wodę z harmonicznym potencjałem bioinformacyjnym,
w 100% dostosowaną do Twoich potrzeb.


Po 18 latach doświadczeń, związanych z badaniami roli wody w życiu człowieka powstała nowa linia cybernetycznych urządzeń – BioVtializerów do poprawy jakości wody. Biovitalna woda ma fundamentalny udział w procesach bioinformacyjnych organizmu.

Bioinformacja i bioinformatyka.
Bioinformacja to informacja biologiczna. Zjawiska bioinformacyjne bada bioinformatyka – interdyscyplinarna dziedzina nauki wykorzystująca metody i narzędzia informatyczne do rozwiązywania problemów z nauk biologicznych. Termin „bioinformatyka” pojawił się po raz pierwszy w 1970 roku i odnosił się do badania procesów informatycznych w systemach biologicznych. Jego twórcami są Paulien Hogeweg i Ben Hesper.

Bioinformacja i DNA.
DNA jest mikroskopijną strukturą białkową i pewnego rodzaju “oprogramowaniem”, które steruje wszystkimi zjawiskami życiowymi. W jednej kropli znajdują się miliony cząstek DNA, czyli informacji biologicznej, ułożonej w wiązaniach kwasów dezoksyrybonukleinowych, które sterują przestrzenią bio-informacyjną i replikacją komórek i samoregeneracją organizmu.

Lewoskrętne DNA

DNA i Woda.
H2O okazuje się więc medium, pewnego rodzaju “dyskietką”, nośnikiem pamięci, poprzez który dostarczamy informacji biologicznej do naszego ciała. Od jakości tej informacji zależy nasze samopoczucie i zdrowie. Ten fakt jest podstawą ideową dla działania BioVitalizerów –  zaawansowanych urządzeń cybernetycznych, które poprawiają biologiczne parametry wody na poziomie bioinformacyjnym.

BioVitalizery są bio-komputerami analogowymi /komlogami/, które dokonują miliardów operacji obliczeniowych na sekundę. Efektem działania tych bio-komputerów jest odbudowa harmonicznych potencjałów biologicznych organizmu na poziomie bio-informacyjnym.

BioVitalizery pracują na zasadzie algorytmu równoległego. Zbiorem danych dla tych komputerów analogowych jest DNA użytkownika*. Próbka DNA jest odczytywana przez tysiące procesorów analogowych, przeliczających i harmonizujących te dane wg fraktalnych algorytmów.

*DNA użytkownika jest pobierane w prosty sposób /patrz krótka instrukcja na końcu niniejszego opracowania/.

Woda i BioVitalizer.
BioVitalizer to więcej niż popularne “strukturyzatory wody”. Nowatorstwo naszego rozwiązania polega na tym, że strukturyzacja /harmonijne ułożenie klastrów wody/ jest tylko wstępnym etapem całej serii procesów obliczeniowych.

BioVitalizery tworzą harmoniczny stan klastrów wody w jednym celu – do wytworzenia harmonicznej przestrzeni, w której zachodzi seria procesów obliczeniowych. Efektem pracy tych urządzeń jest biovitalna woda – w 100% dopasowana do Twoich potrzeb.

kliknij aby powiększyć. Zrelaksowane DNA, schemat, elis-gen.com

Kliknij aby powiększyć. Zrelaksowane DNA, schemat, elis-gen.com

Co to jest zrelaksowane DNA?
Woda jest monokryształem, w którym DNA nie rozpuszcza się. Tworzy koloid, czyli zawiesinę milionów cząstek kwasu dezoksyrybonukleinowego, zawiadującego całą informacją biologiczną. Od jakości wody w organizmie zależy, czy replikacja komórkowego DNA zachodzi bez zakłóceń – bez mutacji w kodzie genetycznym.

Zrelaksowane DNA jest stanem helisy, w którym zrównoważone elektrycznie i elektromagnetycznie medium /woda/ wpływa na stan nici RNA, tworzących helisę DNA.

W harmonicznej przestrzeni klastrów biovitalnej wody DNA rozciąga się i wydłuża. Znikają splątania nici oraz błędy w replikacji białek, spowodowane obecnością tych splątań. Kiedy znikają błędy, organizm syntetyzuje pełnowartościowe, zgodne biologicznie białka, które są budulcem wszystkich komórek oraz podstawowym źródłem informacji dla wszystkich procesów życiowych zachodzących w organizmie. Warto wiedzieć, że mutacje kodu DNA są odpowiedzialne za zatrzymanie procesów samo-regeneracyjnych organizmu, powstawanie nowotworów, itd.

Zrelaksowany stan DNA w bezpośredni sposób wpływa na ogólne samopoczucie użytkownika.
DNA użytkownika w harmonizowanej wodzie relaksuje się do optymalnego poziomu.
W ten sposób woda dostarczana do organizmu posiada harmoniczną informację, która wraz z płynami fizjologicznymi /krwią i limfą/ przenosi się na zasadzie rezonansu na inne komórki. Dzięki temu biovitalna woda poprawia przyswajalność pokarmów, napojów, ziół, witamin i minerałów, itp.

Zrelaksowane DNA i samopoczucie.
Każdym organizmem steruje unikalne dla każdego z nas DNA.
Relaksowanie swojego DNA w polu BioVitalizera i picie tak przygotowanej wody sprawia, że nasz organizm odzyskuje harmonię w automatyczny sposób. W ciągu krótkiego czasu odbudowują się zdolności do samoregeneracji, znikają napięcia, a wiele psycho-emocjonalnych oraz fizycznych dyskomfortów znika. Odczuwamy głębszy spokój, pojawia się lepszy nastrój, łatwiej przychodzi relaks, ogólnie lepiej się czujemy, mamy więcej sił, itd.

BioVitalna woda jest więc wodą idealną, bo w 100% dostosowaną do indywidualnych potrzeb, na podstawie skanu DNA.

Jak to działa?
1. Urządzenie skanuje DNA zawarte w szklance wody.
2. W harmonicznym polu BioVitalizera helisy DNA relaksują się.
3. Zrelaksowane próbki DNA trafiają do organizmu z wodą.
3. Na zasadzie rezonansu harmoniczna informacja, poprzez helisy DNA przenosi się na cały organizm.

Dzięki piciu biovitalnej wody poprawia się metabolizm na poziomie komórkowym, podnosi się przyswajalność pokarmów, napojów, ziół, witamin i minerałów, itp.

Korzystanie z BioVitalizerów jest niezwykle proste.

Z instrukcji BioVitalizerów:

1. Nalej do szklanki ciepłej wody i weź jeden łyk, by pozostawić swój ślad DNA w wodzie.
2. Poczekaj kilka minut, aż woda ułoży się w harmoniczne klastry, które sprzyjają relaksacji DNA.
3. Wypij wodę, by przenieść zrelaksowane DNA z harmoniczną informacją w głąb swego ciała.

Zrelaksowane DNA przenosi tę informację na pozostałe komórki ciała, rewitalizując cały organizm. Pij ok. 2 litry biovitalizowanej wody, by cieszyć się dobrym samopoczuciem i zdrowiem cały czas.

Zrelaksuj swoje DNA i żyj pełnią życia!

 

Zapraszamy do korzystania z nowych BioVitalizerów.

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi informacjami na temat bioVitalizacji wody, zapisz się do newslettera>>>>


Poprawa samopoczucia zaczyna się od picia biovitalnej,
źródlanej i słodkiej w smaku wody!