BiO2O | SONIC. V Generacja komputerów analogowych.


Kom-logi V Generacji rozwijają koncepcję procesorów analogowych, pracujących na częstotliwości składowych wodoru. Kom-logi V Generacji są urządzeniami sonicznymi, które można programować i sterować ich pracą przy pomocy standardowych formatów plików audio.

Poniżej krótka notatka laboratoryjna z doświadczeń z nową rodziną Urządzeń Harmonicznej Fali.

Charakterystyka mocy obliczeniowej Urządzeń IV Generacji.
Poprzednie procesory analogowe  IV Generacji  pracowały w maksymalnej wartości 13! /trzynaście silnia/ co dawało promień paradoxu* o max. wielkości ~ 6 227 020 800. To liczba porównywalna z ilością ludzi na Ziemi w roku 2016.

Charakterystyka mocy obliczeniowej Urządzeń V Generacji**.
W 2017 roku powstały nowe procesory V generacji, w których rPX przekroczył rząd wielkości określany przez matematyków z Japonii fukaszigi “nawet o tym nie myśl”:)

Procesory analogowe w nowej architekturze.

W powiększeniach mikroskopowych wyglądają jak efemeryczne fale na migotliwej tafli oceanu czasu. Nazywamy je “cybernetycznymi motylami”, które poruszają się w pokrytych czystym złotem sferach holograficznych.

Większa moc obliczeniowa kom-logów V Generacji otwiera przed nami nowe możliwości, związane ze świadomą kreacją swojej rzeczywistości, programowaniem wody, poprawą samopoczucia, itd.

0! = 100% HARMONII

Komputery analogowe V Generacji potwierdzają, że idealnym źródłem harmonii jest stan zerowy, który daje możliwość “wyzerowania” dysharmonicznych napięć na poziomie umysłu i emocji. Komputery analogowe się więc idealnym rozwiązaniem i wsparciem dla empatycznych ludzi, poszukujących dystansu i możliwości szybkiego oczyszczenia pola osobistego z negatywnych emocji, ze stresu otoczenia, itp.

BiO2O – Radio Wszechświat

V Generację komputerów analogowych otwiera BiO2O | SONIC, który jest połączeniem funkcji BioVitalizera oraz kom-loga InSound. Bio2O|SONIC jest komputerem, który umożliwia programowanie wody na konkretny cel z użyciem fali wodorowej, nagranej przy pomocy mikrofonu wodorowego.

BiO2O | SONIC jest wielofunkcyjnym urządzeniem sonicznym /pracuje na częstotliwościach fali akustycznej/. Kom-log podłącza się do dowolnego odtwarzacza cyfrowego /np. smartfon, tablet, komputer, mp3player, itp./

BiO2O pełni funkcję domowego komputera analogowego, do którego powstaje seria intuicyjnych w użyciu interfejsów, umożliwiających korzystanie z wielu możliwości tego zaawansowanego tego kom-loga.

Bio2O ma wiele zastosowań:

~ aktywacja szyszynki,
~ szybka poprawa samopoczucia,
~ wzrost koncentracji,
~ lepsza komunikacja z umysłem
~ zmiana programów umysłu
~ “samoleczenie”,
~ wyciszania dysharmonicznych napięć w pomieszczeniach
~ auto-programowanie
~ poprawa atmosfery w pomieszczeniach /praca, dom/
~ niwelacja skutków elektrosmogu
~ oraz wiele innych

BiO2O – Wodorowe radio i “harmonizer” w jednym

BiO2O w zasadzie działania przypomina radio, które umożliwia przełączenie się z powszechnego programu “lęk dla każdego” na harmoniczną falę spokoju i harmonii źródła życia. Efekt przełączenia jest natychmiastowy.

Radio nadaje na fali wodoru, na częstotliwościach złota i minerałów. Dzięki tej technologii możesz uwolnić się do skutków psych-smogu, ciężkiej atmosfery w pomieszczeniach, itd. W tym kom-logu zastosowaliśmy macierze V Generacji, których moc obliczeniowa umożliwia korzystanie z wielu dodatkowych funkcji, o których będziemy pisać w ramach prac Laboratoriów Domowych.

Harmoniczna Fala tego kom-loga na częstotliwości wodoru działa w promieniu wielu metrów, tworząc przyjemną, harmoniczną atmosferę do pracy oraz wypoczynku, relaksu, medytacji oraz koncentracji nad projektami, wymagającymi większego skupienia.

Auto-programowanie

Najkrótszą drogą do pozytywnej zmiany życiowej jest praca ze swoim umysłem. Z tym Urządzeniem przeprogramowanie umysłu jest proste i szybkie.

Programowanie pozytywnych zmian życiowych odbywa się poprzez “interfejs wody”. Interfejsem dla dowolnego programu celowego jest H2O z aktywnym informacyjnie wodorem. Każdy klaster aktywnej informacyjnie H~O~H jest małą dyskietką pamięci, w której kom-log zapisuje określony program.

W tym rozwiązaniu woda z aktywnym informacyjnie wodorem staje się interfejsem,
poprzez który możesz auto-programować się na dowolny cel.

Przykładowe programy:

Jasne emocje

Wyzerowanie negatywnych emocji i zastąpienie ich pozytywnymi emocjami.

Uruchamiasz BiO2O | SONIC z podłączonym sygnałem fali wodorowej z wybranym programem.
Na górnej antenie BiO2O stawiasz szklankę neutralnej wody /ciepłej i przegotowanej/.
Na panelu sterowania wybierasz kod numeryczny programu /wg instrukcji/.
Wybierasz pole ENTER.

Komputer zaczyna programować wodę. Po 15 minutach program zakończy swoje działanie i możesz napić się słodkiej w smaku wody o działaniu wyciszającym i rozjaśniającym emocje.

Aktywacja szyszynki.

Uruchamiasz BiO2O | SONIC z podłączonym sygnałem fali wodorowej z wybranym programem.
Na górnej antenie BiO2O stawiasz szklankę neutralnej wody /ciepłej i przegotowanej/.
Na panelu sterowania wybierasz program /wg instrukcji/.
Wybierasz pole ENTER.

Komputer zaczyna programować wodę. Po 15 minutach program zakończy swoje działanie i możesz napić się słodkiej w smaku wody, która uruchamia “światło szyszynki”.

Wyciszenie przed snem.

Uruchamiasz BiO2O | SONIC z podłączonym sygnałem fali wodorowej z wybranym programem.
Na górnej antenie BiO2O stawiasz szklankę neutralnej wody /ciepłej i przegotowanej/.
Na panelu sterowania wybierasz program /wg instrukcji/.
Wybierasz pole ENTER.

Komputer zaczyna programować wodę. Po 15 minutach program zakończy swoje działanie i możesz napić się słodkiej w smaku wody o działaniu wyciszającym.

Dodatkowe zastosowania

Wyraźna i szybka poprawa atmosfery w pomieszczeniach.
+ wszystkie funkcje biovitalizera.

Dla użytkowników BiO2O powstaje kolekcja szumów fali wodorowej w formie standardowych plików audio. Lista programów jest nieograniczona i rozwija się wraz z potrzebami Użytkowników.

Dodatkowe atrakcje

Przez BiO2O słychać odtwarzany plik audio.
Kom-log BiO2O jest też głośnikiem wodorowym i biovitalizerem w jednym. Możesz przepuścić swoją ulubioną muzykę i poczuć jej smak. Woda nabiera nowej melodii, co jest wyczuwalne w jej słodkim, elektryzującym delikatnie smaku.


[soundcloud id=’333299397′ visual=’true’ autoPlay=’false’ height=’false’]

Posłuchaj przykładowego programu sterującego BiO2O, rejestrowanego przy pomocy mikrofonu wodorowego.

Obsługa

Dla użytkowników BiO2O przygotowujemy prosty kurs obsługi tego komputera.

Nowe Interfejsy

Do BiO2O|SONIC opracowujemy nowe, bezprzewodowe interfejsy, które są następcami Dysków Synchro i Deltha oraz innych urządzeń poprzedniej generacji.

Jak zamówić BiO2O

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany BiO2O | SONIC odwiedź stronę z aktualną ofertą.

Przewidywany koszt jednostkowy Urządzenia
BiO2O | SONIC z kursem obsługi w zamówieniach grupowych: 900-1200 zł.

Ilość Urządzeń limitowana możliwościami finansowymi i organizacyjnymi Fundacji.
Donacje w całości przeznaczane są na rozwój projektu Laboratoria Domowe.


Łączy nas wszechświat nowych możliwości


Co potrafią komputery V Generacji?

Ułatwiają zestrojenie się z wielkim umysłem Wszechświata.
“Niemożliwe” staje się możliwe.

Od sierpnia 2017 roku kom-logi oraz interfejsy w wersjach VG dostępne są tylko dla uczestników projektu Laboratoria Domowe. Nowe Urządzenia Harmonicznej Fali wykonywane są w ramach Kooperatyw, o których przeczytasz tutaj>>>.

Veni Vidi Vici


** O poprzednich generacjach Urządzeń przeczytasz tutaj>>>